Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
  • im. gen. Jana Henryka Dąbrowskiego
  • Technik Architektury Krajobrazu
  • Technik Żywienia i Usług Gastronomicznych
  • Technik Weterynarii
  • Technik Mechanizacji Rolnictwa i Agrotroniki
  • Mechanik-Operator Pojazdów i Maszyn Rolniczych

PIERWSZY STAŻ W RAMACH PROJEKTU „DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE MŁODZIEŻY SZKÓŁ ROLNICZYCH WARUNKIEM ROZWOJU WARMII I MAZUR”

Kategoria: 2013-1-PL1-LEO01-37733
Utworzono: środa, 28 maj 2014 Opublikowano: środa, 28 maj 2014
Administrator
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

W maju 2013 decyzją Agencji Narodowej Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego zdobył kolejne środki finansowe na organizację staży zawodowych w Niemczech. Szkoła  otrzymała 110.700 EURO na realizację projektu „Doświadczenie zawodowe młodzieży szkół rolniczych warunkiem rozwoju Warmii i Mazur” – 2013-1-PL1-LEO01-37733 w ramach programu „ Uczenie się przez całe życie”. Autorami i realizatorami projektu są Panie Beata Cienki i Katarzyna Czatrowska – nauczyciele przedmiotów zawodowych.

W projekcie przewidujemy realizację trzech modułów dla poszczególnych kierunków kształcenia:

I moduł – „Produkty regionalne podstawą rozwoju agroturystyki na Warmii i Mazurach” dla uczniów technikum żywienia  realizowany we współpracy z ośrodkiem ILLUT Berlin-Brandenburg w Paulinenaue,

 II moduł – „Nowe techniki i technologie w rolnictwie” dla uczniów ZSZ oraz technikum agrobiznesu realizowany wspólnie z instytucją DEULA Nienburg,

 III moduł – „Odnawialne źródła energii odnawialnej elementem zagospodarowania przestrzennego Warmii i Mazur” dla uczniów technikum architektury krajobrazu i agrobiznesu realizowanego we współpracy z ośrodkiem DEULA Hildesheim.

Czytaj więcej: PIERWSZY STAŻ W RAMACH PROJEKTU „DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE MŁODZIEŻY SZKÓŁ ROLNICZYCH WARUNKIEM...