Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
  • im. gen. Jana Henryka Dąbrowskiego
  • Technik Architektury Krajobrazu
  • Technik Żywienia i Usług Gastronomicznych
  • Technik Agrobiznesu
  • Technik Mechanizacji Rolnictwa i Agrotroniki
  • Mechanik-Operator Pojazdów i Maszyn Rolniczych

Wyróżnienie Dawida Kwiatka w Konkursie Literackim Otwarte Drzwi

Kategoria: Osiągnięcia Utworzono: środa, 11 grudzień 2019 Opublikowano: środa, 11 grudzień 2019 Administrator

6 grudnia br. w Morąskim Domu Kultury odbyło się podsumowanie X edycji Konkursu Literackiego Otwarte drzwi. Uczniowie szkół średnich mogli nadsyłać  utwory w dwóch kategoria poezja i proza. Ideę konkursu jest wyciągnięcie z zakamarków szuflad ukrytych talentów literackich oraz rozwijanie amatorskiej twórczości.  Jury,  wyłaniając laureatów konkursu, ocenia  warsztat autora, bogactwo językowe, poprawność ortograficzno - interpunkcyjną, a nade wszystko kreatywność i pomysł. W tym roku dwoje uczniów naszej szkoły zgłosiło swoje prace - Dawid Kwiatek  (uczeń klasy 1BB)  w kategorii poezja oraz Zuzanna Stefaniuk (uczennica klasy 1HTL) w kategorii proza.
Komisja konkursowa podkreśliła, że w tym roku szczególnie poezja cieszyła  się dużym zainteresowaniem. Doceniła naszego ucznia - Dawida - przyznając mu wyróżnienie.

Odsłony: 655