Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
  • im. gen. Jana Henryka Dąbrowskiego
  • Technik Architektury Krajobrazu
  • Technik Żywienia i Usług Gastronomicznych
  • Technik Agrobiznesu
  • Technik Mechanizacji Rolnictwa i Agrotroniki
  • Mechanik-Operator Pojazdów i Maszyn Rolniczych

Opłaty za egzamin maturalny

Kategoria: Aktualności Opublikowano: poniedziałek, 29, styczeń 2018 Administrator

Szanowni Państwo Dyrektorzy,

w związku z organizacją egzaminu maturalnego dla absolwentów szkół, którymi Państwo kierują, uprzejmie przypominam, że 7 lutego 2018 roku mija termin wniesienia opłaty za egzamin maturalny dla absolwentów, którzy:

po raz trzeci i kolejny przystępują do egzaminu maturalnego z tego samego przedmiotu (nie licząc terminu poprawkowego w sierpniu) oraz przystępują do egzaminu maturalnego z tego samego przedmiotu
dodatkowego, który w poprzednim roku lub w poprzednich latach zgłaszali w deklaracji, ale nie przystąpili do egzaminu maturalnego z tego przedmiotu.

Uprzejmie przypominam, że ww. absolwenci mają obowiązek przedłożenia w szkole macierzystej:

kopii „Informacji o wniesieniu opłaty za egzamin maturalny z danego przedmiotu lub przedmiotów” (Zał. 26a do „Informacji o sposobie organizacji i przeprowadzania egzaminu maturalnego w roku szkolnym 2017/2018”)

       kopii przelewu opłaty na konto wskazane przez OKE w Łomży w ogłoszeniu na stronie internetowej.

Oryginały tych dokumentów powinny zostać dostarczone/przesłane przez absolwentów do OKE w Łomży.

Uprzejmie proszę Państwa Dyrektorów o przypomnienie o konieczności wniesienia opłaty zobowiązanym do tego absolwentom, którzy składają deklaracje przystąpienia do egzaminu maturalnego, oraz wszystkim tym absolwentom, którzy już złożyli
deklaracje, są zobligowani do opłaty za egzamin, a jeszcze nie dopełnili tego obowiązku.

Wszelkie informacje na temat opłat za egzamin znajdą Państwo na stronach internetowych Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Łomży oraz Centralnej Komisji Egzaminacyjnej.

W przypadku wątpliwości, czy dany absolwent jest zobowiązany do wniesienia opłaty, mogą Państwo skorzystać ze znajdującej się w ISA aplikacji dotyczącej historii zdawania egzaminu przez poszczególnych absolwentów.

Odsłony: 587