Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
  • im. gen. Jana Henryka Dąbrowskiego
  • Technik Architektury Krajobrazu
  • Technik Żywienia i Usług Gastronomicznych
  • Technik Weterynarii
  • Technik Mechanizacji Rolnictwa i Agrotroniki
  • Mechanik-Operator Pojazdów i Maszyn Rolniczych

Grand Prix dla naszej uczennicy Małgorzaty Tumiel z kl. 3HT

Kategoria: Osiągnięcia Utworzono: poniedziałek, 18 grudzień 2023 Opublikowano: poniedziałek, 18 grudzień 2023 Dawid
Grand Prix dla naszej uczennicy Małgorzaty Tumiel z kl. 3HT w Konkursie Literackim „Otwarte drzwi” organizowanym przez Morąski Dom Kultur.
W Morąskim Domu Kultury odbyło się rozstrzygnięcie konkursu literackiego Twórczości Dzieci i Młodzieży „Otwarte Drzwi”. Była to już XIII edycja.
Celem konkursu jest rozwijanie i propagowanie talentów literackich wśród dzieci i młodzieży. Ogromnym atutem jest to, że nie narzuca się tu żadnej formy gatunkowej. Młodzi adepci pióra mogą napisać zarówno dzieła prozatorskie jak i poetyckie, tworzyć pamiętnik, dziennik, opowiadanie czy esej. Zatem jedynym ograniczeniem jest własna wyobraźnia.
Małgosia Tumiel napisała pracę, w której sięgnęła po aktualne tematy - „życie człowieka w betonozie” i tym właśnie ujęła jury, które doceniło pomysłowość, ale przede wszystkim wrażliwość młodego człowieka na zagrożenia cywilizacyjne w XXI wieku. Tytuł Grand Prix został przyznany w konkursie po raz pierwszy, dlatego tym bardziej cieszy tak wielkie osiągnięcie Małgosi.
 

 

Odsłony: 245