Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Mikołajkowa Szlachetna Pomoc

Kategoria: Aktualności Utworzono: czwartek, 12 grudzień 2019 Opublikowano: czwartek, 12 grudzień 2019 Administrator

Przez  ostatnie dwa tygodnie Samorząd Uczniowski  naszej szkoły prowadził zbiórkę artykułów spożywczych i przemysłowych, by wspomóc wybraną Rodzinę. W akcję Szlachetnej Pomocy włączyły się wszystkie klasy. Jedne zadbały o prezenty upominki dla dzieci, inne o potrzeby pierwszej pomocy - żywność, chemię gospodarczą  odzież i małe AGD.  Zaangażowanie uczniów przeszło nasze najśmielsze oczekiwania. Dzięki ogromnemu wsparciu  mogliśmy przygotować kilkanaście paczek, którymi w Mikołajki obdarowaliśmy całą rodzinę. Spotkaniu towarzyszyło wzruszenie i ogromna radość. Cieszymy się, gdyż wiemy, że dzięki naszej wspólnej akcji,  Rodzina będzie miała piękne i wyjątkowe święta.    
Dziękujemy Klasom, Wychowawcom i Nauczycielom  za współpracę i każdą pomoc! Tu liczył się każdy gest. Każda dołożona przez Was  cegiełka to radość i szczęście drugiego człowieka.

Odsłony: 693